ورزش 3 | varzesh3

پايگاه اطلاع رساني ورزشی3 براي فارسي زبانان كه اخبار حوزه,فوتبال,واليبال ,بسكتبال و نتايج بازيها و جداول ليگ هاي ورزشي را بصورت زنده ارائه می کند,ورزش 3

ویزای روسیه؛ آرزوی دست نیافتنی هلند

ویزای روسیه؛ آرزوی دست نیافتنی هلند!

با پیروزی پرگل سوئد برابر لوگزامبورگ، دیگر تقریبا حذف هلند

از بازی های جام جهانی روسیه 2018 قطعی شده است.

به گزارش "ورزش سه"، امشب سوئد موفق شد با 8 گل لوگزامبورگ را مغلوب کرده تا پایین تر از فرانسه در رده دوم گروه اول رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه از قاره اروپا قرار بگیرد و با این حساب لاله های نارنجی احتمالا باید همانند سال 2002 جام جهانی را باز هم در خانه تماشا کنند.

با پیروزی فرانسه برابر بلغارستان، این تیم دوباره به صدر بازگشت و با توجه به بازی آخر خانگی برابر بلاروس از شانس بالایی برای صعود مستقیم برخوردار است اما گرچه هلند با نتیجه 1-3 بلاروس را مغلوب کرد؛ ولی برای صعود به مرحله پلی آف باید با 7 گل سوئد را در بازی آخر در خانه شکست دهد که بسیار دشوار به نظر می رسد. 

 

با این حساب و با توجه به 19 امتیازی شدن سوئد، هلند 16 امتیازی باید بازی پایانی برابر سوئد را با اختلاف گل فراوان پیروز شود، زیرا با پیروزی امشب سوئد تفاضل این تیم 19 شد و تفاضل لاله های نارنجی در حال حاضر با احتساب بازی برابر بلاروس 7 است.

 

حتی زدن 6 گل هم در بازی پایانی سودی برای هلند ندارد، زیرا گرچه تفاضل آنها مساوی می شود، اما سوئد تا به حال 26 گل زده و هلند حتی با احتساب آن 6 گل هم 25 گله شده و پایین تر از رقیب قرار می گیرد.

 

البته بازی آخر لاله های نارنجی برابر سوئد است و از این حیث که گل های زده هلند به معنای گل های خورده سوئد و کاهش تفاضل این تیم است شرایط کمی به سود هلند خواهد بود؛ اما جبران این تفاضل در آن دیدار از سوی هلند که خیلی هم آماده نیست بیشتر شبیه یک رویاست.

 

پس منطقا هلند باید جام جهانی روسیه را از خانه تماشا کند، مگر آنکه اتفاقات غیرممکنی رخ داده و لاله های نارنجی بازی آخر خود را با نتیجه‌ای رویایی پیروز شوند.


برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 3
+ نوشته شده در جمعه 15 مهر 1396ساعت 23:55 توسط rezaee | | بازدید : 501